E-ticaret Sitesi

Dünyada1995 yılından sonra internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan 'e-ticaret' kavramı, son zamanların en gözde girişimcilik alanlarından birini oluşturuyor. İnternetin hızla yaygınlaşması, geleneksel ticaret anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor; elektronik ticareti, ticari işlemlerin yürütülmesinde çok etkin bir araç haline getiriyor. Sürekli çoğalan maliyetler ve düşen satış kârları nedeniyle sıkıntılar yaşayan işletme sahipleri, e-ticaretin avantajlarla dolu dünyasına yöneliyor. 
İyi bir altyapı ile hazırlanmış e-ticaret sitesi sayesinde sadece ayakta kalmayı başarmakla kalmayan işletmeler hızla gelişiyor, büyüyor. Küresel ölçekte zorlaşan rekabet nedeniyle yaşanan sorunlar, internetin gücünü arkasına alan e-ticaret kanalıyla rahatlıkla aşılabiliyor. Bankacılıktan gıdaya, teknolojiden giyime kadar birçok alanda yaygınlaşan e-ticaret, normal koşullarda ortalama 10 yıl alan markalaşma sürecinin 2 yıla inmesini sağlıyor. Klasik dağıtım kanalı elemanlarını giderek ortadan kaldıran elektronik ticaret, müşteriyi üretici ve satıcıişletmeye daha da yakınlaştırıyor. Firma-müşteri-tedarikçi arasındaki bariyerler ortadan kalkıyor; büyük tutarlarda maliyet unsuru oluşturan aracılık maliyetlerinde tasarruf imkanı sağlanıyor. 
Elektronik Ticaret Sayesinde:

·         Hedef kitlenizi onlarca kat artırabilirsiniz.

·         Sadece kapınızın önünden geçen sayılı kişiler değil, internete giren milyonlar ürünlerinizi görüp size ulaşabilir.

·         Mağaza giderlerinize oranla ortalama yüzde 80 daha düşük maliyetlerle iş yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

·         Müşterilerinize daha geniş bir ürün yelpazesi sunabilirsiniz.

·         Hedef kitlenize daha hızlı ulaşabilir, nakit akışınızı hızlandırabilirsiniz.

İnternet dünyasındaki baş döndüren gelişmelere ayak uydurmak isteyen şirketlerin çözüm ortağı A Prestige Ajans olarak, bu avantajlarla dolu e-ticaret sektörü için de fark yaratan hizmetler sağlıyoruz. Ürün ya da hizmetlerin internet ortamında pazarlanabilmesi için başarılı bir strateji ve profesyonel tasarım bir sitenin şart olduğu bilinciyle hareket eden uzman ekibimiz, e-ticaret pazarında yerini almak isteyenlere en uygun yazılım çözümlerini sunuyor. 
Unutmayın! 8 yıl sonra toplam ticaretimizin yüzde 90'dan fazlasının e-ticaret yoluyla yapılacağı öngörülüyor. Elektronik ticaretin avantajlarını keşfeden şirketler mağazalarının kapılarını dünyaya açıp hızla büyürken siz geride kalmayın...